strona główna

kontakt

mapa strony

 

 

o firmie

oferta

zakup.html

kontakt

 

 

 

 

DOMRES Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie a to firma, której właściciele, są równocześnie od roku 1994 właścicielami firmy wykonawczej Izol-Mont Sp. z o.o., zarejestrowanej pod tym samym adresem, sprawdzonej i znanej jako wykonawca robót budowlanych na terenie Polski, a także poza granicami kraju. Oprócz głównego profilu jakim była dotychczas termoizolacja budynków wielko-powierzchniowych i sprzedaż materiałów budowlanych , firma ta jako generalny wykonawca kompleksowo realizowała i realizuje budynki mieszkalne na terenie Rzeszowa. Posiadamy doświadczoną i stabilną załogę oraz wykwalifikowaną kadrę technicznego nadzoru przygotowaną do realizacji zadań planowanych w najbliższych latach. Prowadzona jest produkcja i sprzedaż materiałów dociepleniowych w współpracy ze szwajcarską firmą CHEMIPLAST.

Aktualnie firma Domres Sp. z o.o. zakończyła realizację  systemem  deweloperskim budowę zespołu  mieszkaniowych  budynków wielorodzinnych przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie z mieszkaniami o powierzchni od ok. 35 do ok. 100 m2. .

Domres to firma, która w przystępnej cenie gwarantuje solidność i terminowość realizacji inwestycji. Domres to niezawodność w osiąganiu zamierzeń.

Powrót  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DOMRES Sp. z o.o.   ul. Sikorskiego 403, 35-304 Rzeszów

 

 

Zastrzeżenia prawne

Strona główna | O firmie | Oferta | Zakup | Kontakt

Zadzwoń !!! + 48 17 2302710